کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
درب ورودی منزل| درب منزل| تمیزی منزل| درب نشیمن| درب سالن ورودی|دکوراسیون منزل|
گروه طراحی وب تو دیزاین

موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

0

موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

 

جورج می گوید: “در وردی شما چهره کلی خانه اتان است. اولین چیزی است که مردم می بینند، پس از دیگران پیروی نکنید، سبک خودتان را طراحی کنید.” او ادامه می دهد: “شما با طراحی در خانه، آزادی بیشتری برای ابراز شخصیت خودتان دارید. تغییر در ورودی یک بازی در رابطه با چگونگی درک مردم از شما و خانه اتان است.

درب ورودی

رنگ خلاقانه

اگر احساس می کنید فردی ماجراجو هستید، به دنبال رنگ های قوی و روشن برای در ورودی خانه اتان باشید اما از سایه ای انتخاب کنید که نشانگر سبک شخصی خودتان و باقی رنگ های خانه تان باشد. اگر احساس می کنید فردی شجاع نیستید، رنگ سیاه همیشه شرطی ایمن است، یا سایه های تیره از رنگ آبی، ارغوانی و سبز را انتخاب کنید که بیانگر رنگ طراحی شده باشد

رنگ خلاقانه

رنگ درهای خلاقانه

تقارن سازی

تقارن و سادگی در ورودی خانه همیشه ایده ای خوب است. موقعیت گیاهان را جهت تاثیر بیشتر طوری در نظر بگیرید که به تعداد مساوی اطراف در ورودی قرار بگیرد. به طور کلی هر نورپردازی فضای باز همیشه به صورت جفت بهتر است.

تقارن سازی

 قدرت گل

به سبدهای آویخته زیبا، جعبه گل های آویزان از پنجره فکر کنید. گل ها، درختچه ها و بوته ها واقعا میتوانند در زیبایی ورودی خانه نقش داشته باشد و همچنین مکمل رنگ و سبک در ورودی خانه باشند. مطمئن باشید که مرتب به آنها آب داده و رسیدگی خواهید کرد تا در شرایط بهتری باشند.

گل در زیبایی درب

مرتب نگه داشتن 

درها، معابر، راه پله ها و رواق ها را خالی از برگ، گرد و خاک، کثیفی و دیگر آلودگی ها نگه دارید و اگر قالیچه ای مقابل در ورودی اتان دارید از تمیز بودنش مطمئن باشید تا مرتب دیده شود.

درب پاکیزه

جزئیاتی که تفاوت ایجاد میکنند

همیشه لوازم تزئینی مانند صندوق پست، دستگیره ها و پنجره ها ارزش سرمایه گذاری با کیفیت خوب را دارند. همچنین مطمئن باشید لوازم تزئینی در وردی مطابق با سبک و دوره دیگر وسایل شما باشد.

درب منزل

 

منبع: دوریکسو

0
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

0 استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی یکی …

ابزارآلات

صنعت و تولید مبلمان در ترکیه

0 صنعت و تولید مبلمان در ترکیه تولید مبلمان در ترکیه به قرن نوزدهم رسیده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *