کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
مبل تهران | نمایشگاه مبل تهران | نمایشگاه مبلمان تهران | مبلمان تهران
آخرین خبرها
گروه طراحی وب تو دیزاین

مبل تهران

1+
lhane-honarlfurniture

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در مبل دکوراسیون دیده ایم!

نیم نگاهی به محصولات مبل تهران

khane-haonarllogo

نام شرکت: مبل تهران

نمایشگاه دار

آدرس سایتwww.mobletehran54.com

شماره تماس :   ۶۶۲۰۸۹۸۲-۰۲۱

آدرس:  تهران،یافت آباد شرقی،بازار میل ایران شماره۱،سرای سعدی،طبقه همکف ،شماره ۲۰۱/

مختصری درباره مبل تهران 

 مبل تهران از لحاظ وسعت تاریخی از سال ۱۳۵۴ در شرق تهران تاسیس و در رشته تولید و عرضه مبلمان منزل کلاسیک شروع به فعالیت نموده است.
باگذشت زمان و نیاز به توسعه نیروی انسانی و محصولات میل تهران در منطقه دلاوران که در آن زمان به تازگی به محل عرضه تخصص مبلمان منزل تبدیل شده بود،شروع به ادامه فعالیت خود نموده و با عرضه محصولات سبک کلاسیک و خورند منازل ایرانی و مناسب با سلیقه،بودجه و فضای خانه ایرانی این سبک چیدمان مبلمان منزل را ابداع نمود.
مبل تهران در سال ۱۳۸۵ اولین دکوراسیون و چیدمان کاملا تخصصی نمایشگاه مبلمان،مناسب با سبک کلاسیک را در سطح منطقه اجرا و این بار عرضه محصولات و خدمات در فضای جذاب و آرام ادامه یافت.
مبل تهران در طول تمامی این سالها،همه ساله از سال ۱۳۸۱ تا کنون،به واسطه عضویت در اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان منزل ایران به شماره عضویت سه رقمی ۲۰۷ و اخذ کارت و شماره بازرگانی،در نمایشگاه هایی که اتحادیه تحت عنوان نمایشگاه بین اللملی مبلمان منزل(HOFEX) برگزار مینماید،شرکت مستمر داشته تا بتوانید محصولات و کیفیت خود را در سطح وسیع تری معرفی نماید.
به دنبال نیاز مستمر به توسعه پایدار و مداوم،مبل تهران درسال ۱۳۸۸ در منطقه یافت آباد و بازار مبل ایران که مرکز گردهمایی تمامی برندها و شرکت های فعال در زمینه هنر و صنعت مبلمان کشور و خاورمیانه میباشد.اقدام به تاسیس سالانه یک شعبه نموده است و هم اکنون با راه اندازی سه شعبه در بازار مبل ایران و همچنین به روز نمودن مدلهای سبک کلاسیک،جهت منازل  وسلیقه های ایرانی به فعالیت خود ادامه میدهد.
هدف و تخصص مبل تهران پاسخ گویی به سلیقه های خاص و حساس خانواده ایرانی و خصوصا خانمهای سخت سلیقه ایرانی می باشد.

1+
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

mamtir-furniture

شرکت صنایع چوبی مامطیر

00

aramesh-sazan-furniture

گروه تولیدی صنعتی آرامش سازان نوین

00

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *