کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
دکوراسیون داخلی اتاق های دخترانه| دکوراسیون داخلی اتاق های لوکس| دکوراسیون اتاق سلطنتی|
گروه طراحی وب تو دیزاین

نکات مهم درباره دکوراسیون اتاق لباس

0

نکات مهم درباره دکوراسیون اتاق لباس

اگر فیلم تماشا می کنید،پس مطمئنا با دکوراسیون اتاق های لباس آشنا هستید. اگر مشتاق داشتن اتاق های لباس با آن دکوراسیون ها هستید، ادامه مطلب را مطالعه کنید. قرن هاست که اتاق لباس جزء اصلی ترین فضای داخل خانه های لوکس است

دکوراسیون اتاق لباس

اتاق لباس به فضایی گفته می شود که در آن می توانید برای تمام مراسم ها، محل کار، بیرون و تمام جاهای دیگر آماده شوید. اتاق های لباس جزء مورد علاقه ترین اتاق های دختران جوان است. به هر سبکی که علاقه دارید، می توانید اتاقتان را دیزین کنید. اما پیشنهاد می شود از ترکیب سبک مدرن و سنتی استفاده کنید زیرا به اتاق تان ظرافت، آرامش و احساس می بخشد.

آیینه قدی

 هر اتاقی چهارعنصر کلیدی دارد:

عنصر اول : کمد لباس و میز با کیفیت

عنصر دوم: یک صندلی راحت

عنصر سوم: یک آینه ترجیحا قدی

عنصر آخر: تمام لوازم جانبی مهم دیگر

با این چهار عنصر شما می توانید بهترین فضا را برای آرایش خود داشته باشید.

آیینه چوبی قدی

کمد لباس و میز آرایش:

در هنگام انتخاب لوازم داخلی یک اتاق باید توجه داشته باشید تا همه را یک رنگ و یک مدل انتخاب کنید. ست بودن لوازم داخلی یک اتاق اولین چیزی است که بیننده به آن توجه می کند. پس در هنگام انتخاب دقت کنید. کمد لباس و میز آرایش بی شک جزء مهم ترین و کاربردی ترین وسیله اند. طرح های درخشان و براق کمی از مد افتاده اند، افراد کمی هستند که از این طرح ها استفاده می کنند

میزآرایش

 پس بهتر است از به روز ترین سبک ها استفاده کنید. رنگ های روشن مناسب روحیه ی زنانه است اما رنگ های تیره می تواند به اتاق جذابیت خاصی بدهد و تاثیر عمیقی روی بیننده بگذارد. قبل از انتخاب سبک و مدل، کیفیت را بررسی کنید. به دنبال طرح های خیره کننده باشید اطمینان داشته باشید انرژی مثبت زیادی را منتشر می کند.

میز توالتصندلی های مناسب:

یکی از مهم ترین بخش آرایش و پیراش، بخش آرایش صورت و مو است. آرایش و پیرایش ممکن است چند ساعت زمان ببرد. راحتی در هر شرایط حرف اول را می زند، پس به راحتی صندلی خود در هنگام نشستن توجه داشته باشید.

صندلی مناسب

صندلی های بی پشتی یکی از مناسب ترین صندلی ها برای آرایش و پیراش هستند. زیرا به راحتی به داخل میز آرایش رفته و به فضا نظم می دهد. نگران راحتی این صندلی ها نباشید، این صندلی ها با نشمن بسیار راحت و نرم ساخته شده و راحتی را تضمین می کند.

 

آینه ی ایستاده :

یک اتاق لباس بدون آینه ی قدی و ایستاده کامل نمی شود. ابتدا باید به فضایی که دارید فکر کنید، چرا که اگر فضای اتاق تان کوچک باشد با یک آینه قدی تمام فضا گرفته می شود که می تواند ظاهر زیبای اتاق را از بین ببرد. سپس به اندازه ی میز توالت تان، آینه ی قدی انتخاب کنید.

آیینه

اگر فضای کوچکی دارید می توانید از آینه های متوسط استفاده کنید و آن را در بالای میز توالت قرار دهید. بهترین گزینه برای آینه های قدی، حالت ایستاده است، می توانید با یک پایه ی محکم فلزی یا چوبی آینه را به پایه تکیه بدهید.

آیینه میزآرایش

 

منبع: دوریکسو

0
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

0 استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی یکی …

ابزارآلات

صنعت و تولید مبلمان در ترکیه

0 صنعت و تولید مبلمان در ترکیه تولید مبلمان در ترکیه به قرن نوزدهم رسیده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *