کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
مبلمان اداری شرکت اتباد گستر کسری | فروشگاه کسری | تولید کننده
گروه طراحی وب تو دیزاین

مبلمان اداری شرکت آباد گستر کسری

0

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در مبل دکوراسیون دیده ایم!

نیم نگاهی به محصولات مبلمان اداری شرکت آباد گستر کسری         

نام شرکت :مبلمان اداری شرکت آباد گستر کسری 

تولید کننده

آدرس سایت:www.abadgostarkasra.ir

شماره تماس:   ۸۸۴۳۲۰۰۰-۰۲۱

ادرس : تهران – رسالت – استاد حسن بنای جنوبی – پایین تر از سراه ارامنه – جنب بانک ملی – پلاک ۱۳۱ – واحد ۲    

مختصری درباره مبلمان اداری  شرکت اباد گستر کسری 

شرکت طراحی داخلی آبادگستر کسری مفتخر است اعلام نماید آمادگی طراحی و اجرای انواع دکوراسیون های داخلیاداری و تجاری و شخصی را دارا بوده و در کمترین زمان ممکن توسط کادری حرفه ای آنچه که شما می خواهید را برایتان خلق خواهد کرد. اگر به دنبال تغییرات اساسی در ساختار طراحی و دکوراسیون منزل یا مغازه و یا اداره خود هستید و
نمی دانید باید از کجا و چگونه شروع کنید ما به شما راه حلی آسان و مناسب را نشان خواهیم داد. آباد گستر کسری با استفاده از کادری مجرب و دوره دیده و دارا بودن تخصص های لازم در زمینه معماری و صنایع چوب آماده ارائه جدیدترین و مدرن ترین طرح های روز دنیا با شما می باشد. آبادگستر کسری به عنوان یک شرکت دکوراسیون داخلی بیش از ده ها پروژه بزرگ دولتی و خصوصی را به انجام رسانده و دارای نمونه کارهای بسیار قوی در این زمینه می باشد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مراجعه جضوری ابتدا با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۱۸۵۸۶۶ یبا ۰۲۱۸۸۴۳۲۰۰۰ تماس گرفته و هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام دهید.
در یک تعریف می توان مبحث طراحی داخلی را اینگونه تعریف کرد: زمانیکه کارهای مختلف و گوناگونی در راستای به انجام رساندن یک پروژه صورت می پذیرد تا آنرا تبدیل به یک طراحی نماید تا مجموعه ای از فعالیت های انسانی روزانه در آن شکل پذیرد و طراح و دکوراتور داخلی به کسی اطلاق می شود که بتواند چنین پروژه هایی را انجام دهد.

0
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

مبلمان اداری فیکا

0 0

مبلمان اداری بینو

0 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *