کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
مبلمان‌ رسمی در دکوراسیون اتاق ریاست
گروه طراحی وب تو دیزاین

مبلمان‌ رسمی در دکوراسیون اتاق ریاست

1+
تاق ریاست نسبت به سایر قسمت های اداره دارای اهمیت بسزایی است و رسمی ترین نوع مبلمان در این بخش قرار می گیرد.

اتاق ریاست نسبت به سایر قسمت های اداره دارای اهمیت بسزایی است و رسمی ترین نوع مبلمان در این بخش قرار می گیرد. دفتر کارفرما مکانی است که سازنده ترین عنصر یک محیط کار در آن قرار دارد و مدیر بیشترین زمان خود را صرف افزایش عملکرد می کند بنابراین ایجاد محیطی آرام و زیبا از عواملی است که باید در طراحی دکوراسیون اتاق کار مدیران به آن توجه شود.

در طراحی اتاق مدیران آن چه بسیار اهمیت دارد نور وروشنایی موجود در این اتاق است میز ریاست دقیقا در جایی قرار می گیرد که بیشترین نور در آن منعکس شود و به هنگام ورود مشتریان و کارکنان به اتاق مدیر آن چه بیشتر از همه به چشم می آید میز کار مدیر است.

اولین برداشتی که از اتاق کارفرما در ذهن خطور می کند دارای اهمیت زیادی است که با طراحی مناسب می تواند میزان صلابت یک مدیر و به وجود آمدن اطمینان را در مشتری ایجاد کند.

754579_597
دکوراسیون ساده اتاق مدیریت

در دکوراسیون این اتاق آن چه بیشتر از هر چیزی توجه را جلب می کند طراحی ساده اما زیبایی است که برای یک اتاق مدیریتی استفاده شده است. استفاده از میز و کمد طراحی شده با چوب که به دفتر کار رسمیت می دهد. استفاده از صندلی مناسب با میز و کمد نیز از دیگر مواردی است که به آن می توان اشاره کرد. در طراحی این دفتر کار یک همبستگی و یکنواختی در ترکیب مبلمان و نور وجود دارد .

754580_976
دکوراسیون اتاق مدیریت با مبلمان چرم

این دفترکاربسیار شیک و چشم گیر می باشد. در طراحی دیوارپوش استفاده از رنگ خنثی سیاه و طرح های که درون آن با سفید وجود دارد بسیار همگون است. لوازم به گونه بسیار حرفه ای و خاص انتخاب شده اند.

صندلی چرمی که در عین زیبایی و راحتی در کنار کنسول سیاه انتخاب شده است ترکیب زیبایی را این دفتر کار ایجاد کرده است. استفاده از آباژور که در پشت صندلی ریاست قرار دارد نور مورد نیاز برای این چنین اتاقی را فراهم می کند. رنگ انتخاب شده در این طراحی نیز سمبل قدرت می باشد.

754581_932
دکوراسیون اتاق ریاست

دراین اتاق مدیریت رنگ سیاه برای دیوار ها و کف پوش و صندلی ها انتخاب شده است. رنگ سیاه از رنگ های خنثی است که قابلیت ترکیب بالایی دارد همان طور که می بینید رنگ خاکستری کف پوش در این جا با چوب که نماد طبیعت است استفاده شده است.

این دکوراسیون به دلیل ترکیب فوق العاده ای که دارد بسیار خاص است. وجود شیشه سراسری از ویژگی هایی است که سبب دلباز شدن این دفتر شده است .وجود کتابخانه در پشت صندلی مدیریت جلوه خاصی به این دفتر داده است. طراحی زیبا و شیک و کم هزینه که به دل می نشیند.

754582_960
دکوراسیون اتاق ریاست با فضای کوچک

در طراحی دکوراسیون این اتاق از چوب استفاده شده است که به دلیل کوچکی فضا رنگ روشنی که برای چوب در نظر گرفته شده فضا را بزرگتر و گرمتر نشان می دهد. تابلو های که بر روی دیوار تعبیه شده است منظره ای بسیار جذاب را در کنار نور پردازی مناسب آن فراهم کرده است.

استفاده از رنگ تیره تر برای پارکت به دلیل ایجاد سایه روشن درون این دفتر کار و به دلیل رفت و آمد زیاد مناسب می باشد. این اتاق نیز از سادگی در کنار شیک بودن برخوردار است.

754583_607
دکوراسیون اتاق ریاست اداره

در این اتاق مدیریتی هر چند فضا اندک می باشد اما طراحی دکوراسیون به گونه ای صورت گرفته که مکان کاملا مناسبی را با بیشترین آزادی در اختیار مدیریت قرار داده است. همچنین از ایجاد حس خستگی و یکنواختی در طول ساعت کاری برای انجام فعالیت فرد به عنوان مدیر جلوگیری به عمل می آورد.

در اینجا نیز استفاده از شیشه سراسری برای ارتباط مدیر با سایر قسمت ها و تحت نظر داشتن محیط اطراف ونیز با هدف ایجاد فضای بازتر برای بزرگتر و گرم تر نشان دادن دفتر مدیریتی استفاده شده است. تعبیه کابینت ها و قفسه های بزرگ در پشت میز ریاست نیز به منظور استفاده بهینه از محیط ایجاد شده است.

754584_113
دکوراسیون اتاق ریاست به سبک مدرن

در این اتاق که برای مدیریت طراحی شده است استفاده از رنگ سبز روشن به منظور نشان دادن روح و حس زندگی در کنار حس آرامش است. دکوراسیون مدرن در کنار سادگی از ویژگی هایی قابل توجه این اتاق مدیریتی است.

با وجود شیشه های سراسری میزان نور ورودی کل اتاق تامین می شود. این اتاق بر عکس بیشتر اتاق های مدیریتی بسیار دنج است و در نهایت رنگ سبز روشن کمک می کند به افراد که حس اعتماد را به میزان زیادی دریافت کنند.

754585_641
دکوراسیون اتاق ریاست با ترکیب رنگ جذاب

در طراحی خاصی که مشاهده می کنید آن چه نظر بیننده را جلب می کند حس آزادی است که ترکیب رنگ های سفید و نارنجی به شما می دهد. رنگ سفید کار شده دردیوار ها و درب قفسه های مربعی شکل در کنار رنگ نارنجی بدنه میز ایجاد حس شادی و تنوع را در محیط القا می کند.

تابلو نصب شده در پشت دفتر مدیریت نیز بسیار تاثیر گذار است این دکوراسیون مدرن به شدت دارا روح و هیجان است. گیاهانی که در اتاق قرار داده شده است حس طبیعت و شادابی و زنده بودن را در این اتاق به تصویر می کشد.

754586_870
دکوراسیون اتاق ریاست با ترکیب رنگ روشن

در طراحی دکوراسیون این اتاق مدیریت رنگ سفید و چوب به خوبی با هم ترکیب شده اند. چوب از عناصری است که در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. چوب در محیط های رسمی به صورت ترکیب با رنگ ها خنثی مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی که یک عنصر طبیعی هست با محیط زیست سازگار می باشد.

در این طراحی رنگ سفید در ایجاد فضایی پر نور و روشن کمک شایانی کرده است. هارمونی بین رنگ سفید و چوب فضای اتاق را سرشار از انرژی مثبت کرده است.

منبع: مبل دیزاین
1+
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

رنگ اتاق

پیشنهادهای فنگ شویی برای اتاق کودک

0 پیشنهادهای فنگ شویی برای اتاق کودک تزیین و آماده کردن اتاق کودک به بهترین …

آباژور آشپزخانه

انتخاب آباژوری مناسب با توجه به دکوراسیون خانه تان

0 انتخاب آباژوری مناسب با توجه به دکوراسیون خانه تان   انتخاب آباژور مناسب انتخاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *