کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
رنگ سال 2018 چه خواهد بود؟ | مبل دکوراسیون | معرفی کننده برندهای مبلمان منزل و مبلمان اداری در ایران
گروه طراحی وب تو دیزاین

رنگ سال ۲۰۱۸ چه خواهد بود؟

0

رنگ سال ۲۰۱۸ چه خواهد بود؟

رنگ2018

رنگ سال ۲۰۱۸ چه خواهد بود؟ 

اکنون در اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی هستیم. دقیقا نمی توانیم بگوییم که در سال ۲۰۱۸ چه اتفاقی می افتد. اما در اینجا می خواهیم حدس بزنیم که رنگ سال در ۲۰۱۸ چه خواهد بود. افراد زیادی مشتاق دانستن رنگ سال آینده هستند. اینکه در سال آینده فروشگاه ها با چه رنگی تزئین می شوند و ما شاهد چه رنگی خواهیم بود. دغدغه خیلی از طراحان و علاقه مندان مد و فشن هستند. از این رو رنگ سال برای تمام طراحان مهم است و در لیست اولویت بندی آن ها، اولویت یک را دارا است.
شروین-ویلیامز (Sherwin-Williams) پیش بینی می کند که در سال ۲۰۱۸ ما شاهد چه رنگی به عنوان رنگ سال خواهیم بود. او رنگ سال را با سه پالت رنگی خود یعنی ارتباط، وابستگی و صمیمیت به تصویر می کشد. هر کدام از این پالت ها از فرهنگ در لحظه، از فشن و مد تا تکنولوژی و رنگ های تسخیر کننده ای همانند شفق قطبی الهام گرفته است. و در نهایت روند یک پیشرفت یک ساله را نشان می دهد. در ادامه پیش بینی های رنگ سال را با هم بررسی می کنیم. و حدس می زنیم که این رنگ ها از چه المان هایی الهام گرفته اند.

رنگ جدید

وابستگی

داستان این رنگ از آبی تیره، رنگ های پر انرژی فوشیا و نوعی قهوه ای است. پالت رنگی وابستگی قصد دارد ارتباط بین مردم و مکان را محکم تر کند و این ارتباط را تشدید کند. مدیر بازاریابی شروین-ویلیامز می گوید: ” ما در حال بازگشت به دوران قبل هستیم. حس های اجتماعی ما در حال کوچ کردن به گذشته است. و شهرهای بزرگ در حال تبدیل شدن به  مراکز صنایع دستی هستند. به اشتراک گذاشتن ماشین و خانه و همچنین پیشرفت روز افزون تکنولوژی یک فرهنگ  گذرا و کوچ نشینی را ایجاد کرده است.” پالت وابستگی یک گام بسیار خوب است و در عین حال آرامش بخش ولی سرگرم کننده و غیر منتظره است. براساس این پالت رنگی، رنگ قهوه ای خنثی و طیف هایی از رنگ های پر انرژی مانند: صورتی و آبی را خواهیم داشت.

دکوراسیون نشیمن

ارتباط

پالت رنگی ارتباط ترکیبی از نوآوری در فن آوری و هنر است. طیف رنگی دیجیتال مثل آبی و سبز دیجیتال، نارنجی و زرد پررنگ را داراست. این پالت مدرن و پر انرژی است. طیف های مختلف آبی با رنگ های زرد و بنفش تعادل رنگی را ایجاد می کند.

چیدمان فضا

صمیمیت 

مینیمالیست در سال ۲۰۱۸ میلادی جایی ندارد. با این حال، آن را در یک ساختار سازمان یافته تر خواهیم دید. ترکیب رنگ های الهام گرفته از طبیعت، طیف های مختلف سبز، صورتی یک هارمونی نو و تازه را ایجاد خواهد کرد.
با این حال موسسه پنتون تا کنون رنگ سال ۲۰۱۸ را هنوز اعلام نکرده است ولی حدس می زنیم دو رنگ آبی و صورتی را به عنوان رنگ سال اعلام کنند. این دو رنگ نشان از متانت و آرامش دارند

پالت رنگ

 

منبع: elledecor

0
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

0 استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی یکی …

ابزارآلات

صنعت و تولید مبلمان در ترکیه

0 صنعت و تولید مبلمان در ترکیه تولید مبلمان در ترکیه به قرن نوزدهم رسیده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *