کانال تلگرام مبل دکوراسیون
اینستاگرام مبل دکوراسیون
بهترین آبچکان برای سینک آشپزخانه شما
گروه طراحی وب تو دیزاین

بهترین آبچکان برای سینک آشپزخانه شما

1+

بهترین آبچکان برای سینک آشپزخانه شما

وقتی قلب تپنده ی هر خانه آشپزخانه ی آن است پس سینک و آبچکان آن هم شاهرگ اصلی آن محسوب می شود! به طور کلی سینک و آبچکان معمولا بسته به نوع پلان بندی آشپزخانه ها متغییر است، به طور مثال اگر محل سینک شما زیر پنجره ی آشپزخانه ی است آبچکان های رومیزی برای شما گزینه ی مناسبی است، و اگر زیر پنجره قرار ندارد پس می توانید از آبچکان های دیواری استفاده کنید، اما آبچکان ها محدود به مدل های موجود در بازار نمی باشد.

آبچکان آشپزخانه (1)

قفسه ها و طبقات بهترین گزینه ها برای آبچکان شما می باشد

قفسه ها و طبقات بهترین گزینه ها برای آبچکان شما می باشد، اما توجه داشته باشید که همیشه این فضا را مرتب و منظم نگه دارید، چرا که ظاهر آشفته علاوه بر برهم زدن جذابیت بصری محیط، اغتشاش و پرش ذهنی هم به وجود می آورد، پس همیشه این فضا را مرتب نگه دارید.

آبچکان آشپزخانه (2)

اگر سینک شما زیر پنجره است، با چند شلف کوچک اطراف پنجره و فضای سینک خود را متمایز کنید

اگر سینک شما زیر پنجره واقع شده است، به راحتی با چند شلف کوچک می توانید اطراف پنجره و فضای سینک خود را متمایز کنید، از این شلف ها می توانید در غالب ویترین استفاده کنید، و ظروف دم دستی خود را به صورت مرتب و منظم روی آن ها قرا دهید.

آبچکان آشپزخانه (3)

برای فضای سینک خود یک آبچکان رومیزی در نظر بگیرید و قسمت بالای آن را شلف نصب کنید

آبچکان های رومیزی انواع و اقسام متفاوتی دارند، می توانید برای فضای سینک خود یک آبچکان رومیزی در نظر بگیرید و قسمت بالای آن را شلف نصب کنید، ترکیب این دو به خوبی می تواند علاوه بر عملکرد بهتر برای شما فضای شما را متمایز کند. توجه داشته باشید اگر شلف و آبچکان شما از یک متریال باشد هماهنگی و تناسب بهتری را در فضای شما ایجاد خواهد کرد.

آبچکان آشپزخانه (4)

آبچکان طراحی شده به شکل قفسه به خوبی می تواند فضای داخلی شما را متمایز کند

یک آبچکان طراحی شده به شکل قفسه به خوبی می تواند فضای داخلی شما را متمایز کند، از کابینت ساز خود بخواهید فضایی این چنین را برای شما طراحی کند، با داشتن این چنین آبچکانی دیگر نگران نامنظم شدن نمای آشپزخانه ی خود نخواهید بود، و آبچکان شما همانند یک ویترین در فضای داخلی شما می درخشد.

آبچکان آشپزخانه (5)

می خواهید یک آبچکان منحصر به فرد داشته باشید، آبچکان های طراحی شده بهترین گزینه می باشد

اگر می خواهید یک آبچکان منحصر به فرد و کارآمد داشته باشید، آبچکان های طراحی شده بهترین گزینه برای شما می باشد، به نجار یا کابینت ساز خود ایده بدهید، به او بگویید که چه طرحی مد نظرتان است، یک شلف طراحی شده به خوبی می تواند برای شما کار راه انداز و مقرون به صرفه باشد.

آبچکان آشپزخانه (6)

اگر کمی نجاری می دانید به سادگی یک آبچکان مانند تصویر خودتان بسازید

اگر کمی نجاری می دانید به سادگی یک آبچکان خودتان بسازید! یک تخته ی چوبی بردارید و شیارهای منظمی را به قطر بشقاب های خود روی آن ایجاد کنید، این تخته را در کنار سینک خود قرار دهید و ظروف خود را بعد از شستن به روی آن قرار دهید، این آبچکان فضای زیادی خواهد داشت و نسبت به نمونه های صنعتی کاربرد بهتری خواهد داشت و مهم تر از آن هنر دست شماست.

آبچکان آشپزخانه (7)

آبچکان های کابینتی برای آشپزخانه هایی که حالت نمایشگاهی دارند، گزینه ی مناسبی است

برخی ها دوست دارند که فضای آشپزخانه آنها حالت نمایشگاهی داشته باشد، این موضوع ارتباط زیادی با منظم بودن شما دارد، آبچکان های کابینتی گزینه ی بسیار مناسبی برای این منظور است، حتی می تواند بسته به سلیقه ی شما نوع درب کابینت این بخش با سایر کابینت های شما متفاوت باشد .

آبچکان آشپزخانه (8)

برای آشپزخانه های کوچک، متناسب با فضای خود از آبچکان هایی با عرض کم استفاده کنید

آشپزخانه های کوچک همیشه دردسر ساز هستند، بهتر است برای فضاهای کوچک از لوازم و وسایل طراحی شده استفاده کنید، می توانید متناسب با فضای خود از آبچکان هایی با عرض کم استفاده کنید، این آبچکان ها به سادگی می توانند فضای شما را سر و سامان دهند و در عملکرد هم بدرخشند!

منبع : mobledesign.ir

1+
کانال تلگرام مبل دکوراسیون

حتما ببینید

موارد فني در خريد مبلمان

0 موارد فني در خريد مبلمان آنچه بايد هنگام خريد مبلمان به آن توجه كنيد: …

چگونه رنگ طلایی را در دکوراسیون منزل به کار ببریم؟

0چگونه رنگ طلایی را در دکوراسیون منزل به کار ببریم؟       رنگ‌های زنده، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *